Dětský maškarní ples

Jako každoročně se v sobotu 5.března 2016 konal na Bystřičce ve Sportklubu u Lukášů „Maškarní bál pro děti“. Tento rok se nesl v duchu pirátů z Karibiku. Hlavní postava, která provázela masky byl kapitán Černé perly – Jack Sparrow a jeho pomocník pan Gips, spolu s pirátkami Elisabeth, Rebelkou a Šarlotou.

Všemi soutěžemi, které byly pro děti připravené se masky princezen, víl, pirátů, pirátek, zbojníků, karkulek a šermířů s radostí a nadšením zúčastnily. Čtyřicet dětí se zapojovalo do házení kroužků na kord, nalézání ostrovů v moři, házení míčků do Černé perly, prolézání jeskyní ke zlatému pokladu v pirátské truhle a osvobozování rebelky s následným tancem makareny.

Za doprovodu veselé a hravé hudební produkce se děti vydováděly, zasoutěžily a vytančily. Každá maska, která na maškarní bál přišla, dostala balíček dobrot a zároveň se mohla zúčastnit hlavní tomboly pro masky, kterou vyhlásil Jack Sparrow. Pro všechny zúčastněné byla připravena ruličková tombola, která byla pro děti velké lákadlo, ale také obrovské překvapení co vyhrály. Po 17:00 hodině se rozdováděné děti spolu s rodiči ubíraly k domovům, plné dojmů z krásně prožitého odpoledne.

Do budoucna všechny akce pořádané ve Sportklubu U Lukášů budou v příjemném nekuřáckém prostředí, což jistě uvítá mnoho nových návštěvníků této restaurace.