Bystřičské Sokolské hry 2023

TJ Sokol Bystřička si Vás dovoluje pozvat na první ročník akce s názvem Bystřičské Sokolské Hry 2023 , která se koná od 23.6. odpoledne a pokračovat bude v sobotu 24.6. až do večera. V pátek i v sobotu se můžete těšit na bohaté občerstvení, samozřejmostí je teplé jídlo ( v pátek něco z udírny a v sobotu guláš od našich myslivců, opět dobroty z udírny a k večeru grilované sele) a vychlazené pivo. Rádi bychom pozvali především všechny občany Bystřičky, kteří si rádi zasportují nebo se alespoň přijdou podívat a povzbudit kamarády nebo rodinné příslušníky.
Těšit se můžete také na doprovodný program. V pátek 23. 6. proběhne první kolo dětského turnaje v malé kopané, zahájení her a zapálení symbolické vatry a opečení špekáčků a dětskou diskotékou. V sobotu 24.6. budou po celý den pro děti nachystané skákací hrady, proběhne druhé kolo dětského turnaje v malé kopané, po ukončení finálových bojů bude následovat vyhlášení a večerní zábava s kapelou SELECT.

Prosím respektujte, že u všech sportů se bude jednat o amatérské turnaje (výjimku bude mít fotbal, kde můžou hrát i fotbalisti ze III. třídy). Dále bude akce především pro občany Bystřičky, případně pro kamarády a známé co na Bystřičce vyrůstali nebo jsou členy Sokolu Bystřička
O co půjde:
– V rámci Sokolských her budou mezi sebou soutěžit družstva v následujících turnajích – Volejbal, Nohejbal, Tenis, Malá kopaná.
– VÍTĚZEM HER BUDE DRUŽSTVO, KTERÉ BUDE MÍT NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY NAPŘÍČ VŠEMI SPORTY.
– na uvedeném mailu ( hry@tjsokolbystricka.cz ) se můžou hlásit jednotlivci, vícečlenné skupiny, i když nemáte celé družstvo. Stačí napsat sport nebo sporty, kterých se chcete zúčastnit a my Vás rádi přidáme do některého družstva.
– Každé družstvo složí jeden tým na volejbal, nohejbal, malou kopanou a dvě dvojice na tenisovou čtyřhru, přičemž počet členů družstva je neomezený a řídí se pouze jednotlivými pravidly pro dané sporty. Sportovci se můžou také účastnit více sportů, dovolené kombinace budou popsány níže (náhradník u jednotlivých sportů znamená, že se může stát, že se jednotlivé zápasy budou překrývat a dotyčný si bude muset vybrat, co odehraje).
– tým na volejbal musí byt složený minimálně ze 4 žen, které odehrají každý zápas doplněné o muže, kteří můžou hrát zároveň nohejbal a jako náhradníci fotbal (v turnaji se může za jeden tým klidně vystřídat např. 4 muži z daného družstva)
– tým na nohejbal bude složený ze 3 mužů, kteří můžou hrát zároveň fotbal a volejbal.
– tým na fotbal bude složený ze 4+1 hráčů (+ náhradníci). Účastníci fotbalu můžou zároveň hrát nohejbal a jako náhradníci volejbal (platí totéž co u volejbalu, může se za turnaj vystřídat více hráčů z daného družstva)
– tenisového turnaje se zúčastní 4 členové družstva (2 dvojice), tito se poté můžou účastnit také volejbalu nebo fotbalu, ale pouze jako náhradníci, přičemž tenisový zápas má prioritu (tady nelze měnit členy dvojic).
PŘEDBĚŽNÝ HARMONOGRAM
V pátek 23. 6. 2022
v 17:00 start nohejbalového turnaje (do cca 22:00)
v 17:00 start tenisového turnaje (do cca 20:00)