Místo konání: | Bystřička – hřiště U Lukášů (okres Vsetín). Zde si nás můžete najít na mapě. |
Specifikace: |
Turnaj proběhl ve dvou výkonnostních skupinách:
|
Místo | Družstvo | Účastní se soutěže | Sestava |
1 | NK Valaš. Meziříčí A | JM oblastní přebor | |
2 | NK Vsetín A | JM oblastní přebor | Kočička Antonín (S/B), Zbrožek Aleš (S/Z), Čech Marcel (N) |
3 | PDA Martin | Krajské majstrovstvo - západ | Vozáv Gabriel, Smyczek Rudo, Klainmann Peter, Bach Ján |
4 | Frýdek-Místek A | SM oblastní přebor | Kvarda Tomáš (S), Kvarda Luboš (N), Kvarda Roman (Z) |
čtvrtfinále | NK Hlohovec | 1. SNL Slovensko | Ifka Miroslav (S), Ronald Suchomer (S), Ifka Miloš (N) |
čtvrtfinále | JUKU Obal Martin | Krajské majstrovstvo - západ | Dolník Ján, Štípala Rado, Bajči Jano, Buchlák Zdeno |
čtvrtfinále | Pustkovec | SM oblastní přebor | Spáčil David, ... |
čtvrtfinále | NK Vsetín B | JM oblastní přebor | Švirák Karel (S), Gargulák Petr ml. (N), Novotný Zdeněk (Z) |
zákl.sk. | NK Valaš. Meziříčí B | JM oblastní přebor | Janík Stanislav (S), Palát Svatopluk (N), Drápela Marek (Z) |
zákl.sk. | Rožnov pod Radh. | Okr. přebor Vsetín | Kulišťák Libor (S), Potočný René (N), Procházka Petr (Z) |
Zde si můžete prohlédnout tabulky jednotlivých utkání.
Místo |
Družstvo | Sestava |
1 | Bystřička A | Baletka Vlastimil (S/B), Palát Aleš (S/Z), Hurta Petr (N) |
2 | NK Bajda Kroměříž A | Opravil Aleš (S), Jančík Bohumil (N), Polášek Lubomír (Z), Hýža Alois (Z) |
3 | Zatracení | Fojtášek Ladislav (S), Orság Libor (N), Slováček Rostislav (Z) |
4 | NK Bajda Kroměříž B | Lendel Antonín (S/B), Lendelová Ludmila (S/Z), Doležel Karel (N) |
čtvrtfinále | NK Valašské Meziříčí C | Klokočník Jiří (S), Goláň Jaroslav (N), Lukavský Marek (Z) |
čtvrtfinále | Mahon - Milotice nad Bečvou | Frydrych Vašek (S), Frkal Radek (N), Hrachovec Luděk (Z) |
čtvrtfinále | Bystřička B | Čunek Petr (S/B), Bajzik Ivo (S/Z), Čunek Jiří (N) |
čtvrtfinále | Veletiny | Rous Zdenek (S), Přerovský Milan (N), Bičan Miroslav (Z) |
zákl.sk. | Frýdek-Místek B | Hoďák Roman (S), Šmída František (N), Vlček Jiří (Z) |
zákl.sk. | BUK | Urban Petr (S), Běhula Dalibor (Z), ... |
zákl.sk. | Čučkaři | Křenek Michal (S), Svoboda Ladislav (N), Mikulenka Jiří (Z) |
zákl.sk. | Příbor | Babela Roman (S), Potůček Radek (N), Maluš Jiří (Z) |
zákl.sk. | Pevnina Vlčnov | Zbrožek Antonín st. (S), Moštěk Petr (N), ... |
zákl.sk. | Johnie Walker Team Milonice | Dufek Karel (S), Skoupý Tomáš (N), Fila Radek (Z), Fila Lukáš |
zákl.sk. | Natur | Perutka Tomáš (S), Vala Martin (N), Zajíček Miroslav (Z) |
zákl.sk. | Vyhaslý dynamit | Fujeřík Jaroslav (S), Krejčí Petr (N), Machálek Marek (Z) |
Zde si můžete prohlédnout tabulky jednotlivých utkání.
Zde si můžete prohlédnout fotografie.
"Pohár" pro vítěze z dílny akademického
sochaře Pavla Drdy
s názvem Parádní výkop
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2001.