Bystřičská smeč 2017

turnaj v nohejbalu tříčlenných družstev

Místo konání: Bystřička hřiště U Lukášů (okres Vsetín). Zde si nás můžete najít na mapě.
Kdy: V sobotu 29. července 2017
Prezentace: do 8:30 hodin.
Startovné: 300 Kč / družstvo.
Ceny: Finanční.
Specifikace: Turnaj proběhne ve dvou výkonnostních kategoriích:
  • Výkonnostní - cca krajské přebory a výše (na 2 dopady)
  • Rekreační (na 3 dopady)
Přihlášky:
   
Turnaj bude odehrán za finanční podpory:

Oldřich Černocký & Josef Kalčák

 

Přihlášená družstva:

  Výkonnostní družstva Účastní se soutěže Sestava
1 Penetrační potenciál   Ondřej Kurka, Jakub Mrákava, Petr Gargulák ml.
2 Prostějov   Kamil Husařík, Jakub Ftačník, Jan Valenta
3 Vítězové 2017 2liga, Kraj Martin Kawulok, Tomáš Mikula, Josef Nezval
4 SLAVIA TRNAVA "A"   Jaroslav Ifka, Radoslav Loskot, Peter Hlinka
5 Antivítězové 2017 extraliga, extraliga, prales Jan Pavelka, Lumír Gebel, Tomáš Volman
6 Kamenná játra krajský přebor Ladislav Bršlica, Karel Žeravík, Jaroslav Úruba
7 Sokol I Prostějov 1. liga Jakub Klaudy, Lukáš Wiesner, Martin Kolář
8 Sokol Výškovice   Jan Šlézar, Rudolf Vichtora, Karel Švirák
9 Valmez kraj Martin Andris, Daniel Žítník, Václav Vozák
10 Přerov 1. liga, Extraliga, ... Jiří Zvoníček, Michal Plachý, Jan Andrýs
11 Karviná OP Stařičný, Stařičný, Balicki
12 NK Bajda Kroměříž dorost Kraj Martin Málek, Dominik Rezek, Richard Miškovský
13 SLAVIA TRNAVA "B"   Peter Tibenský, Matuš Racik, Dušan Ifka
14 Vymyslíme II. Liga Miroslav Tomek, Stanislav Tomek, Tomáš Vala
15 Pán prstenů a Dvě věže Kraj Jíří Skudřík, Roman Kvarda, Ivan Buchta
16      
17      
18      
19      
20      

 

 
Rekreační družstva Sestava
1 Bystřička A  
2 Bystřička B  
3 Matrix A Jakub Halašta, Vlastimil Halašta, Lukáš Daněk
4 Matrix B  
5 Jablůnkov  
6 Slávia Trnava Mikuláš Hanzlík, Kaľuha, Kekeňák
7 JUHA Svoboda, Sklář, Uhřík
8 Pivnice Beseda Petr Urban, Vojta Vašíček, ...
9 Prijebanci Robert Trubačik, Richard Trubačik, Daniel Kameniar, Robert Zahatlan
10 Vrakuňa Ivan Lukáč, Ivan Belošic, Erik Mandák
11 Slavia Trnava B Lubo Kranec, Milan Buchel, Rudo Kuracina
12 Ještě vymyslíme Dalibor Dvořák, David Dvořák, Rudolf Stařičný
13 Martin Karol Serdel, Rado Stipala, Gabo Vozár
14 KAWCHELBAR Martin Kawulok, Ondra Kawulok, Míša Kawulok
15    
16    

 

Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2016.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2015.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2014.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2013.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2012.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2011.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2010.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2009.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2008.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2007.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2006.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2005.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2004.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2003.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2002.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2001.

 

Datum poslední aktualizace:  28. července 2017 - 14:50