Místo konání: | Bystřička – hřiště U Lukášů (okres Vsetín). Zde si nás můžete najít na mapě. |
Specifikace: | Turnaj proběhl ve dvou výkonnostních kategoriích:
|
Výkonnostní kategorie | Účastní se soutěže | Sestava | |
1 | My tři | Extraliga, 1. liga, kraj | Michal Plachý, Jiří Zvoníček, Patrik Bartoň |
2 | Sokol I Prostějov A | 1. liga | Kamil Husařík, Jakub Ftačník, Jan Valenta |
3 | Sokol I Prostějov B | 1. liga | Jakub Klaudy, Lukáš Wiesner, Michal Šimek |
4 | Sokol Výškovice | Jan Šlézar, Rudolf Vichtora, Michal Homola | |
čtvrtf. (B1) | SLAVIA TRNAVA "D" | Peter Tibenský, Matuš Racik, Dušan Ifka | |
čtvrtf. (C1) | Penetrační potenciál | Ondřej Kurka, Tomáš Hyžák, Petr Gargulák ml. | |
čtvrtf. (A2) | SLAVIA TRNAVA "C" | Jaroslav Ifka, Radoslav Loskot, Peter Hlinka | |
čtvrtf. (Q2) | Modřice B | extraliga, extraliga, prales | Jan Pavelka, Lumír Gebel, Tomáš Volman |
Q3 | Frýdek-Místek | Kraj | Michal Gubčo, Roman Kvarda, Petr Kříž, Štefan Lukacz |
A4 | Československo | 2liga, Kraj | Martin Kawulok, Tomáš Mikula, Ján Dusko |
B4 | Karviná | OP | Rudolf Stařičný st., Jan Stařičný, Aleš Balicki |
C4 | Connorovy gorily | II. Liga | Miroslav Tomek, Stanislav Tomek, Tomáš Vala |
A5 | NK Bajda Kroměříž dorost | Kraj | Martin Málek, Dominik Rezek, Richard Miškovský |
B5 | Valmez | kraj | Martin Andris, Daniel Žítník, Jiří Podzemný, David Majštiník |
|
Rekreační družstva | Sestava |
1 | Matrix A | Jakub Halašta, Vlastimil Halašta, Lukáš Daněk |
2 | Slávia Trnava "A" | Mikuláš Hanzlík, Marek Kaľuha, Drahomír Kekeňák, Juraj Zwiržina |
3 | Vrakuňa | Ivan Lukáč, Ivan Belošic, Erik Mandák |
4 | JUHA | Jan Vychopeň, Miroslav Sklář, Milan Svoboda |
čtvrtf. (E2) | Necpaly | Gabo Vozár, Karol Serdel, Rado Stipala |
čtvrtf. (F2) | Slavia Trnava B | Lubo Kranec, Milan Buchel, Rudo Kuracina |
čtvrtf. (Q1) | Prijebanci | Robert Trubačik, Daniel Kameniar, Branislav Kameniar |
čtvrtf. (Q2) | Bystřička A | Aleš Palát st., Václav Zajíček, Rostislav Dorňák |
Q3 | KAWCHELBAR | Martin Kawulok, Ondra Kawulok, Míša Kawulok |
D4 | Matrix B | Radek Březovják, Libor Změlík, Oldřich Černocký |
E4 | Pivnice Beseda | Petr Urban, Vojta Vašíček, Vít Zgarba |
F4 | Jablůnkov | Oldřich Starý, Michal Macošek, Jaromír Raszka |
E5 | Čtverka NE! | Dalibor Dvořák, David Dvořák, Rudolf Stařičný ml. |
F5 | Bystřička B (žáci) | Aleš Palát ml., ... |
Zde si můžete prohlédnout fotografie.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2016.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2015.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2014.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2013.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2012.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2011.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2010.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2009.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2008.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2007.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2006.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2005.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2004.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2003.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2002.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku
2001.
Datum poslední aktualizace: 31. července 2017 - 15:50