vODÁCKÝ VÍKEND 2021

Vážení přátelé, kamarádi vodáci

vzhledem k situaci a k opatřením, které vydala vláda ČR, musíme oznámit, že 21. ročník Vodáckého Víkendu se v roce 2021 neuskuteční.

Přeji Vám všem a také našemu organizačnímu týmu hlavně zdraví, abychom se (doufáme !!!) příští rok setkali a mohli si spolu užít spoustu zábavy při splouvání naší říčky.

Za vodácký spolek Jitka Smilková

5 komentářů u „vODÁCKÝ VÍKEND 2021“

 1. Jedna věc je, jestli je reálné akci tak narychlo zorganizovat, druhá věc je, jestli poteče voda. Dá se sice předpokládat, že Povodí tu úpravu v manipulaci s vodou vzhledem k odvolání akce zruší také, ale co kdyby??? O tom náhodou nějaké zprávy nemáte? Pokud by nějaká voda tekla, rád bych přijel aspoň na vlastní triko – tradice je tradice.

  Honza

 2. Dobrý den paní Smilková
  chci se zeptat zda se nezměnila situace a akce VODÁCKÝ VÍKEND 2021 na Bystřičce 29.5.2021 se nakonec neuskuteční
  Děkuji a vodácké AHOOOJ Lumír

  1. Dobrý den,
   děkujeme za Váš zájem, ale zorganizovat akci na které bývá okolo 1000 vodáků nejde ze dne na den… Pro zajištění lidí, autobusu, nákladních aut na odvoz lodí a dalších věcí potřebujeme min. 1 měsíc příprav. Takže i kdyby nyní vláda povolila akci více lidí na tom, že se poslední květnový víkend akce neuskuteční, se nic (bohužel) nezmění. Situace se nám nelíbí (a nejsme jediní), již druhý rok nám nebylo umožněno akci uskutečnit, ale nezbývá nám nic jiného než čekat až se situace uklidní.

 3. Dobrý den, na Raft.cz dne 6.5.2021 vyskočilo, že se snad splouvání Bystřičky uskuteční. Můžete mi dát vědět, zda je už jisté jestli bude, či nikoli? Jistě to zajímá i spoustu vodáků po loňském půstu.
  Děkuji Milan

  1. Ahoooj Milane,
   bohužel jsou stále platná vládní nařízení a proto i letos bude půst na organizované splouvání „Bystřičky“.
   Věř, že nás to všechny velmi mrzí a nezbývá než doufat, že v roce 2022 se nám podaří splutí uskutečnit.
   Ahoj Mirek

Komentáře nejsou povoleny.