Dětský den fotogalerie

Od Vodáckého Víkendu uplynul sotva týden a máme tu pro Vás další povedenou akci pro naše ratolesti – dětský den ve znamení pevnosti Boyard. Vzhledem ke skutečnosti, že v neděli 4.6. se konaly stejné akce v našem blízkém okolí, jsme byli velmi mile překvapeni rekordní účastí 135 dětí.
Počasí nám vyšlo na jedničku, hudba a slovo moderátora Sama který nás provázel celé odpoledne – co víc jsme si mohli přát? Pro děti byly nachystány dovednostní a znalostní soutěže, ale největší pozornost, jako každý rok, měly skákací hrady a skluzavky, které jsme letos, díky přispění obce Bystřička, měli celkem čtyři.
Za splnění úkolů na celkem osmi stanovištích byly děti odměněny výbornou a bohatě zdobenou palačinkou a otec Fura předal balíček se sladkostmi a balónek s krásným náramkem.
Tímto bych chtěl poděkovat za naprosto bezvadnou spolupráci organizátorům z TJ Sokol, mysliveckému sdružení přehrada Bystřička, holkám ze spolku Dobromysl za výrobu a přichystání všech atrakcí a obci Bystřička za zajištění skákacích hradů. 
😎
kompletní fotogalerie je zde: